Our NDLTC Junior Club Championships run annually every year. Past winners and runners up are listed below.

 

JUNIOR CHAMPIONSHIP TOURNAMENT RESULTS 2019

6U Mixed Champion: Thomas Monks
8U Mixed Champion: James Fletcher
9U Mixed Champion: Joshua Spooner
10U Boys Champion: Lewis Henderson
12U Girls Champion: Liv Uppington
12U Boys Champion: James Callaghan
14U Boys Champion: Thomas Henderson

JUNIOR PLATE TOURNAMENT RESULTS 2019
8U Mixed Winner: Vedanta Salota
9U Mixed Winner: Max Bell
10U Boys Winner: Sean Kilduff
12U Girls Winner: Maise McIntosh
14U Boys Winner: Matthew Pierce

Special thanks to:
Peter, John and Enatina for running the event
Charles & family for the delicious BBQ
All parents and players

JUNIOR CHAMPIONSHIP TOURNAMENT RESULTS 2018

12U Girls Winner: Fiona McLean
12U Girls runner up: May Kirk
12U Boys Winner: Ben Isaacs
12U Boys runner up: Ollie Crane
10U Girls Winner: Frankie Coney
10U Girls runner up: Lottie Gane
10U Boys Winner: Danny Marshall
10U Boys runner up: Gyles Bicknell
9U Orange Winner: Sam Crane
9U Orange runner up: Gus Dutton
8U Red Winner: James Irving
8U Red runner up: James Fletcher
6U Red Winner: Laurie Dutton
6U Red runner up: Thomas Monks


JUNIOR CHAMPIONSHIP TOURNAMENT RESULTS 2017

14U Boys Winner: Sandro Newens
14U Boys runner up: Rory Chappell
12U Boys Winner: Ben Isaacs
12U Boys runner up: Oscar Cousins
10U Girls Winner: Fiona McLean
10U Girls runner up: Chloe Seydoux
10U Boys Winner: Lewis Henderson
10U Boys runner up: Sam Crane
9U Orange Winner: Alastair Irving
9U Orange runner up: Gus Dutton
8U Red Winner: Raphael Royston
8U Red runner up: Noah Shapton
6U Red Winner: James Irving
6U Red runner up: James Fletcher


Junior CHAMPIONSHIP TOURNAMENT RESULTS 2016

14U Girls Winner: Phoebe Blackler
14U Girls runner up: Emma Welch
14U Boys Winner: Oliver Skipwith
14U Boys runner up: Rory Chappell
12U Girls Winner: Tessa Spooner
12U Girls runner up: Elena Lanari-Collard
12U Boys Winner: Oscar Stott
12U Boys runner up: Oliver Sharman
10U Boys Green Winner: Oscar Cousins
10U Boys Green runner up: Ben Isaacs
9U Orange Winner: Fabien Whitelock
9U Orange runner up: Ollie Mirfield
8U Red Winner: Gus Dutton
8U Red runner up: Alastair Irving
6U Red Winner: Raphael Rostan
6U Red runner up: James Irving